Wczytuję dane...

Zabawki dla rocznych chłopców 12mc+

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Zabawa stanowi ważny element rozwoju małych dzieci. To dla nich znakomita okazja do nabywania nowych umiejętności i doskonalenia ich. W naszym asortymencie znajdziesz nowoczesne zabawki dla rocznych chłopców, które pobudzą ich wyobraźnię i umożliwią ćwiczenie małych paluszków. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, znakomicie sprawdzą się jako prezent.

Zabawki dla rocznych chłopców - estetyczne i funkcjonalne

Roczne maluchy wyróżnia niezwykła ciekawość świata. Dzieci w tym wieku z zainteresowaniem obserwują otoczenie. Coraz więcej czasu spędzają także na zabawie. Warto wykorzystać ten fakt, wspomagając rozwój smyków poprzez mądre zabawki dla chłopca 12 m+. Znajdziesz je w naszej sklepie internetowym.

Oferujemy szeroki wybór wysokogatunkowych produktów, dostosowanych do potrzeb roczniaków. Wśród nich dostępne są zestawy drewnianych klocków, stoliki edukacyjne, zabawki do odgrywania ról, proste układanki sensoryczne, wielowarstwowe puzzle, sortery z figurkami, wieże, pętle motoryczne i dużo więcej.

Zabawki dla chłopca 1 rok - wsparcie dla rozwoju

Polecamy zabawki wykonane z trwałych, naturalnych materiałów, takich jak drewno. Nie tylko zachwycają swoim designem, ale też pełnią swoją funkcję przez długi czas. Posiadają bowiem wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Każda zabawka dla rocznego chłopca z naszego asortymentu spełnia wszelkie wymagane normy bezpieczeństwa i wyróżnia się precyzyjnym wykończeniem.

Dostępne w naszym asortymencie produkty skutecznie przeganiają nudę, wspomagając rozwój maluszków i umożliwiając kształtowanie kompetencji poznawczych i ruchowych. Stymulują kreatywność, uczą cierpliwości i logicznego myślenia. Poszerzają też wiedzę roczniaków o świecie, ułatwiając im przyswajanie nazw zwierząt, kolorów czy kształtów. Zabawki dla rocznych chłopców z naszej oferty bez wątpienia sprawią im mnóstwo radości i rozwiną dziecięcy potencjał. Urozmaicą także czas spędzony z rodzicami w domu.

Zabawki dla chłopca 12 m+ - dla małych miłośników ruchu

Poza licznymi zabawkami wspomagającymi rozwój umiejętności poznawczych i stymulującymi zmysły, oferujemy również dedykowane rocznym smykom zabawki ruchowe. To m.in. wielofunkcyjne pojazdy, które rosną wraz z dzieckiem, początkowo pełniąc rolę jeździka, a gdy maluch podrośnie - rowerka lub hulajnogi. Polecamy także stabilne pchacze, które sprawdzą się jako wsparcie w procesie nauki samodzielnego chodzenia.

Zabawki dla rocznych chłopców to również wyposażone w barierki bujaki, które umożliwią dzieciom spożytkowanie nadmiaru energii, a jednocześnie zwiększą ich sprawność fizyczną. Podczas aktywnej zabawy smyki doskonalą koordynację ruchów, uczą się kontroli nad ciałem i nabierają pewności siebie.

Jaka zabawka dla rocznego chłopca najbardziej spodoba się Twojemu dziecku? Przyjrzyj się bliżej naszej ofercie i wybierz jedną z dostępnych propozycji. Dzięki nowoczesnym, funkcjonalnym i estetycznym zabawkom odkrywanie świata stanie się dla maluszka jeszcze przyjemniejsze! Skorzystaj z naszej oferty i złóż zamówienie już teraz!

    KKS Jakub Sadowski Sp.J Opinie z ekomi-pl.com