Wczytuję dane...

Zabawki edukacyjne dla dzieci i niemowląt

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Chcesz wesprzeć rozwój swojej pociechy? Wyposaż ją w innowacyjne zabawki edukacyjne z naszego sklepu internetowego. Maluszki doskonale uczą się poprzez zabawę. Proste, przemyślane produkty, dedykowane najmłodszym uczynią poszerzanie wiedzy o świecie jeszcze ciekawszym i ułatwią nabywanie nowych kompetencji, zarówno manualnych, jak i poznawczych. W naszym sklepie znajdziesz zabawki dla dzieci w każdym wieku!

Zabawki edukacyjne dla dzieci - wsparcie dla rozwoju maluszków

W asortymencie Mamabrum znajdziesz kolorowe, stworzone z troską o każdy detal zabawki edukacyjne, dedykowane dzieciom na każdym etapie ich rozwoju. Nowoczesny design sprawia, że smyki będą chętnie po nie sięgać, a prosta konstrukcja i szereg dostępnych funkcjonalności to gwarancja kreatywnej rozrywki i stymulacji dla dziecięcego układu nerwowego.

Oferujemy prawdziwe bogactwo atrakcyjnych propozycji. Wśród nich znajdziesz sortery kształtów, sensoryczne tablice manipulacyjne, edukacyjne stoliki, układanki, klocki i znacznie więcej. Polecamy wysokiej jakości zabawki dla niemowląt, kilkulatków oraz starszych dzieci.

Zabawki edukacyjne dla niemowląt - bogactwo propozycji

Nasza oferta skierowana jest m.in. do ciekawych świata niemowląt. Dostępne są w niej zabawki, które wspomogą ich rozwój ruchowy. To okazja do doskonalenia sprawności manualnej, koordynacji ruchów oraz ich precyzji. Zaprojektowane w oparciu o system Montessori produkty zachwycają minimalistycznym wykonaniem. Można je wykorzystywać na wiele różnych sposobów, dzięki czemu nigdy się nie nudzą. 

Zabawki edukacyjne dla niemowląt z naszego sklepu internetowego nie posiadają ostrych krawędzi. Powstają z wysokiej jakości materiałów, takich jak drewno, a ich powierzchnia pokryta została nietoksycznymi farbami. To bezpieczny wybór dla najmłodszych. Dostosowane do wielkości małych rączek, odporne na uszkodzenia zabawki bez wątpienia będą im służyć przez długi czas. Dostępne w łagodnych, przyjemnych dla oczu kolorach, nie stanowią nadmiernej stymulacji dla dziecięcych zmysłów. To fantastyczny pomysł na prezent dla każdego maluszka.

Zabawki edukacyjne - źródło radości i wiedzy

Poza dedykowanymi niemowlętom zabawkami oferujemy także szeroki wybór produktów dla kilkulatków. To pomoc dydaktyczna w nauce m.in. kolorów i kształtów. Układanki z wielobarwnymi nadrukami, magnetyczne tablice, wieże z klocków i pętle motoryczne to tylko niektóre z naszych propozycji. Dzięki nim maluch bez trudu przyswaja sobie nazwy zwierząt, pór roku, części garderoby itp. Kreatywne zabawki edukacyjne ułatwiają także naukę alfabetu i cyfr. Poszerzają wiedzę smyka o świecie i zaspokajają jego ciekawość.

Stworzone z myślą o potrzebach rozwojowych kilkulatków produkty stanowią atrakcyjny sposób na spędzanie czasu z dzieckiem. Doskonale sprawdzą się nie tylko w domu, ale też podczas zabawy na świeżym powietrzu czy w podróży. Zabawki edukacyjne uczą samodzielności i odpowiedzialności. Wzmacniają również dziecięcą pewność siebie. Kształtują umiejętność logicznego myślenia oraz koncentracji, a dodatkowo urzekają swoim designem.

Tablice edukacyjne dla dzieci, klocki i znacznie więcej!

Ćwiczenie rysowania i pisania stanie się prawdziwą przyjemnością z praktyczną, dwustronną tablicą. Maluch może nie tylko stawiać pierwsze literki i cyfry, ale też układać na niej pierwsze wyrazy z magnetycznych puzzli. Stabilna tablica to funkcjonalna zabawka, która ucieszy każdego smyka. Aby dodatkowo uatrakcyjnić mu zabawę, wybierz model wyposażony w liczydło i zegar.

Co jeszcze możesz znaleźć w naszej ofercie? Drewniane klocki edukacyjne, piramidy do sortowania, deski do balansowania, które wspomagają rozwój ruchowy dzieci w każdym wieku, kostki wspinaczkowe, instrumenty muzyczne i chodziki, ułatwiające naukę chodzenia. Jeśli chcesz sprawić swojemu dziecku miłą niespodziankę, a jednocześnie uatrakcyjnić mu nabywanie nowych umiejętności, zapoznaj się z naszą ofertą już dziś! Z ogromu wyjątkowych propozycji wybierz dostosowane do wieku swojej pociechy zabawki i nie zwlekaj z ich zakupem!

KKS Jakub Sadowski Sp.J Opinie z ekomi-pl.com