Wczytuję dane...

Gry drewniane dla dzieci

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Atrakcyjnym sposobem na rozwijanie dziecięcego potencjału są dostępne w naszym asortymencie gry drewniane. Oferujemy szeroki wybór wyjątkowych propozycji dla dzieci w każdym wieku. Dzięki nim maluchy mogą doskonalić umiejętność logicznego myślenia, zdolność skupienia się, cierpliwość i dużo więcej! Przede wszystkim jednak stworzone z troską o każdy detal gry dostarczają smykom mnóstwo rozrywki.

Gra drewniana - niezawodny sposób na nudę

Spędź z maluszkiem czas w domu na rozwojowej rozrywce. Możesz mieć pewność, że kolorowe, pachnące drewnem gry wzbudzą jego zainteresowanie. W naszym sklepie internetowym czekają na Ciebie magnetyczne układanki, wieże i sortery, balansujące zabawki i nie tylko. Bez trudu znajdziesz dostosowaną do wieku Twojej pociechy grę, która sprawi jej mnóstwo radości.

Gry drewniane dla dzieci znakomicie łączą zabawę z nauką. To rozrywka nie tylko dla smyka, ale dla całej rodziny. Wspólne zmagania sprzyjają zacieśnianiu więzi i kształtowaniu umiejętności społecznych maluchów.

Gry drewniane dla małych i dużych

Dostępne w naszej ofercie gry kreatywne dla dzieci przeznaczone są już dla maluszków, które ukończyły 1. rok życia. Są to m.in. wielowarstwowe, drewniane puzzle, wieże do układania i balansujące łódki ze zwierzakami. Starszym pociechom z kolei polecamy gry magnetyczne, polegające na łowieniu rybek, zestawy do gry w kręgle lub krykieta, gry logiczne oraz zręcznościowe o niezwykle atrakcyjnym designie.

Wyróżniająca się precyzyjnym wykończeniem drewniana gra to znakomity pomysł na prezent dla dziecka w każdym wieku. Nie tylko dostarcza emocji i stanowi emocjonującą rozrywkę, ale sprzyja także doskonaleniu umiejętności motorycznych oraz poznawczych. Podczas zabawy maluch ćwiczy pamięć i koncentrację, a także wytrwałość i cierpliwość. Układając drewniane klocki jeden na drugim lub budując z nich skomplikowane konstrukcje, dziecko ma okazję do poprawy sprawności manualnej oraz precyzji ruchów. Sukcesy w grach z kolei sprzyjają budowaniu pewności siebie i wiary w swoje umiejętności.

Drewniane gry - ekologiczny charakter

Wykonane z drewna gry stanowią bezpieczny wybór dla smyków. Posiadają naturalny, ekologiczny charakter. To atrakcyjna alternatywa dla zabawek z tworzywa sztucznego. Drewniane gry dla dzieci są bowiem bardziej wytrzymałe i odporne na uszkodzenia niż ich plastikowe odpowiedniki. Gwarantują długie użytkowanie, zachowując estetyczny wygląd na wiele lat. Elementy dedykowanych maluchom zestawów zostały dostosowane do wielkości ich dłoni, a proste kształty i łagodne kolory czynią gry ponadczasowymi.

Gry drewniane logiczne i zręcznościowe wprowadzają do zabawy element rywalizacji. Wspomagają dziecięcy rozwój, pobudzają wyobraźnię i uczą strategicznego myślenia. Dostarczają rozrywki nie tylko smykom, ale też dorosłym. Doskonale sprawdzają się nie tylko podczas zabawy w domu, ale też na wakacyjnych wyjazdach. Są bowiem lekkie i niezwykle poręczne.

Gra klocki drewniane - nauka i zabawa w jednym

W naszym sklepie internetowym dostępnych jest mnóstwo emocjonujących gier drewnianych. Wiele z nich polega na precyzyjnym układaniu klocków w taki sposób, by konstrukcja nie uległa zburzeniu. Polecamy również przypominające popularną Jengę gry, w których należy wyciągać klocki ze zbudowanej wcześniej wieży i umieszczać je na jej szczycie. Aby dodatkowo urozmaicić zabawę, a jednocześnie wspomóc naukę, postaw na gry drewniane z cyframi lub ze zwierzętami na klockach.

Przyjrzyj się bliżej naszej ofercie i wybierz idealną grę dla swojej pociechy, by zapewnić całej rodzinie wiele godzin wyjątkowej rozrywki!

Zobacz również inne produkty dostępne w naszym sklepie: Gry zręcznościowe dla dzieci | Puzzle dla dzieci | Gra edukacyjna dla dzieci

KKS Jakub Sadowski Sp.J Opinie z ekomi-pl.com