Wczytuję dane...

Deski balansujące dla dzieci

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Jak urozmaicić dziecku czas spędzony w domu, a jednocześnie zapewnić mu okazję do ruchu? W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są zabawki do balansowania, które pomagają maluchom w doskonaleniu ich sprawności fizycznej, pobudzając przy tym ich kreatywność. Mają wielofunkcyjny charakter - można je wykorzystywać na wiele różnych sposobów. Możliwości ich zastosowania są nieograniczone!

Deska balansująca - rozwój na wielu płaszczyznach

Deska do balansowania dla dzieci zapewni im wiele godzin aktywnej zabawy. To fantastyczny prezent dla smyków w każdym wieku. Balansując na desce, maluch ma okazję do ćwiczenia zmysłu równowagi oraz doskonalenia koordynacji ruchowej. Poprawie ulega jego sprawność fizyczna, a także zręczność i cierpliwość. Pierwsze sukcesy z kolei wzmacniają poczucie dziecięcej pewności siebie. 

Sensoryczna deska do balansowania sprzyja wzmacnianiu mięśni brzucha i kręgosłupa. Wspomaga utrzymanie prawidłowej postawy ciała i pozwala ćwiczyć zdolność skupienia się. Zabawka stanowi  jednak wsparcie nie tylko dla rozwoju motorycznego dziecka, ale też emocjonalnego i intelektualnego. Pobudza wyobraźnię smyków i poprawia ich samopoczucie. Można również wykorzystać ją do ćwiczeń sprawnościowych lub rehabilitacyjnych.

Deska do balansowania dla dzieci - wielofunkcyjność

Sposób użytkowania deski zależy wyłącznie od kreatywności Twojej pociechy. Poza balansowaniem można wykorzystać ją także jako bujak, zjeżdżalnię, urozmaicający zabawę pluszakami tunel, most, a nawet bramkę do gry w piłkę nożną. Deska do balansu doskonale sprawdzi się także jako praktyczny mebel, np. krzesełko lub stolik. Osobom dorosłym posłużą jako sprzęt do ćwiczeń.

W naszym asortymencie znajdziesz zabawki do balansowania o niezwykle estetycznym, minimalistycznym designie. Ich nietypowa forma skutecznie przyciąga uwagę i czyni z nich wyjątkową ozdobę wnętrza. Wyróżnia je wysoka jakość wykonania oraz prostota. Aby dodatkowo urozmaicić smykowi zabawę, wybierz model z labiryntem i kulkami. Zadaniem dziecka jest umieszczenie kulek na środku labiryntu. Polecamy również efektowne modele w kształcie ryby.

Deska balansująca dla dziecka - do bezpiecznej zabawy

Dostępne w naszym asortymencie deski powstały z wysokogatunkowego drewna, w trosce o każdy detal. Ich gładka powierzchnia oraz zaokrąglone krawędzie sprzyjają bezpiecznej zabawie. Antypoślizgowe filce od spodu ograniczają ryzyko bolesnych upadków. Bujak do balansowania jest lekki i nie zajmuje dużo miejsca w dziecięcym pokoju. Można go z łatwością przenosić. Aby ułatwić smykowi korzystanie z zabawki, zdecyduj się na deskę ze sznurem i drewnianymi rączkami.

Deska dla dzieci do balansowania posiada wysoką stabilność oraz nieprzeciętną trwałość. W naszym sklepie internetowym czekają na Ciebie odpowiednio wyprofilowane modele, wyróżniające się solidnym i precyzyjnym wykonaniem. Zabawka bez wątpienia urozmaici czas każdemu maluchowi i sprawi mu mnóstwo radości. Zrób swojemu smykowi niespodziankę i skorzystaj z naszej oferty. Wybierz jeden z dostępnych modeli i nie zwlekaj z jego zakupem!

W naszej ofercie znajdziesz również: Domowy plac zabaw | Tor przeszkód dla dzieci | Bujak dla dziecka | Drabinka dla dzieci

KKS Jakub Sadowski Sp.J Opinie z ekomi-pl.com