Wczytuję dane...

Zabawki dla niemowląt

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Każdy dzień Twojego maluszka to mnóstwo wrażeń i odkryć. Wykorzystaj dostępne w naszej ofercie produkty, by zapewnić mu jeszcze więcej rozrywki i wspierać w rozwijaniu umiejętności. W sklepie internetowym Mamabrum znajdziesz wysokiej jakości zabawki dla niemowląt w wielu atrakcyjnych wydaniach. Zapoznaj się z naszym asortymentem i zrób smykowi miłą niespodziankę!

Zabawki dla niemowląt - stymulacja dla zmysłów

Stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach zabawki z pewnością sprawią im mnóstwo radości. Dzięki łagodnym, przyjemnym dla oczu kolorom, skutecznie przyciągną ich uwagę. Różnorodność faktur i odcieni sprzyja pobudzaniu zmysłów dziecka, a co za tym idzie, rozwojowi jego układu nerwowego. W rezultacie nasze zabawki niemowlęce dostarczają rozrywki, a jednocześnie wspomagają rozwój.

Dzieci uczą się przede wszystkim poprzez zabawę. Nowoczesne, zaprojektowane z troską o każdy detal produkty zostały dostosowane do ich potrzeb i możliwości. Pomagają dzieciom wzmocnić swój potencjał i stanowią wsparcie dla rozwoju, zarówno poznawczego, jak i motorycznego.

Bezpieczne zabawki niemowlęce dla Twojej pociechy

Dostępne w naszej ofercie zabawki spełniają wszelkie obowiązujące normy i wymogi bezpieczeństwa. Powstały z materiałów o ekologicznym charakterze, które nie stanowią zagrożenia dla zdrowia najmłodszych. Ich powierzchnię pokryto nietoksycznymi farbami. Zabawki dla niemowląt nie zawierają małych elementów, które maluszek mógłby włożyć do buzi. Nie posiadają także ostrych krawędzi. To doskonały wybór również dla małych alergików.

W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego znalazły się sortery, przeplatanki, klocki, piramidki, grzechotki i dużo więcej. Nie mogło zabraknąć również produktów, które nie tylko wzbudzają ciekawość dzieci, ale zapewniają im też bezpieczną przestrzeń do zabawy. Są to m.in. kolorowe maty edukacyjne, bujaczki czy piankowe puzzle. Tym, co je wyróżnia są nowoczesny design, wysoka funkcjonalność oraz precyzyjne wykończenie. To znakomity pomysł na prezent dla każdego maluszka.

Zabawki sensoryczne dla niemowląt

Wśród licznych, dedykowanych niemowlętom zabawek, w naszym sklepie internetowym czeka na Ciebie szeroki wybór produktów sensorycznych. Ich zadaniem jest stymulacja dziecięcych zmysłów. Zabawki wydają łagodne dźwięki, urzekają kolorami i dostarczają bodźców dotykowych. Miękkie lub twarde, gładkie lub z wypustkami, intrygują maluchy i zachęcają je do interakcji.

Zabawki sensoryczne dla niemowląt w naszej ofercie to m.in. stoliki muzyczne, zróżnicowane pod względem faktury klocki, wzorzyste maty i nie tylko. Stymulacja dziecięcych zmysłów prowadzi do tworzenia połączeń mózgowych, niezwykle istotnych z punktu widzenia rozwoju dziecka.

Zabawki edukacyjne dla niemowląt

Poza zabawkami, które pobudzają zmysły dzieci, oferujemy również takie, które mają edukacyjny charakter. Kształtują zręczność manualną maluszków i pozwalają im doskonalić koordynację wzrokowo-ruchową. Stanowią trening dla umiejętności skupienia się, logicznego myślenia czy kreatywności. Zabawki edukacyjne dla niemowląt to wielofunkcyjne produkty, które wzbudzają u dzieci ciekawość świata i zapewniają rozrywkę na wiele różnych sposobów.

Polecamy innowacyjne, wykonane z drewna zabawki z takimi elementami, jak pętle motoryczne, labirynty, obrotowe koła zębate, sortery kształtów, tablice manipulacyjne oraz proste układanki. Kostki aktywności i stoliki edukacyjne posiadają minimalistyczny, niezwykle nowoczesny design.

Zabawki interaktywne dla niemowląt

Atrakcyjnym sposobem na stymulowanie rozwoju niemowlęcia są interaktywne zabawki. W naszym asortymencie znajdziesz modele, które wydają łagodne dźwięki i ułatwiają odkrywanie świata. Dzięki nim maluszek bez trudu przyswoi sobie nazwy zwierzątek, pojazdów czy elementów przyrody.

Zabawki interaktywne dla niemowląt ułatwiają smykom naukę rozpoznawania kolorów i kształtów. Angażują je i motywują do podejmowania rozmaitych aktywności, takich jak przesuwanie paluszkami koralików czy przeciąganie ruchomych elementów po wyznaczonych trasach labiryntów.

Przyjrzyj się bliżej ofercie naszego sklepu internetowego i wybierz zabawki niemowlęce dla swojej pociechy. Nie zwlekaj i złóż zamówienie już dzisiaj!

KKS Jakub Sadowski Sp.J Opinie z ekomi-pl.com