Wczytuję dane...

Puzzle i układanki drewniane

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dzieci uwielbiają układanki, a wykonane z drewna zestawy z pewnością je zachwycą i zapewnią im wiele godzin znakomitej zabawy. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyjątkowe puzzle drewniane, stworzone z troską o każdy detal. Wyróżnia je nowoczesny design, ekologiczny charakter oraz trwałe wykonanie. To fantastyczny pomysł na prezent dla małych i dużych pociech.

Puzzle dla dzieci - zestawy dla maluszków

W naszym asortymencie dostępne są puzzle dla maluszków powyżej 12. miesiąca życia. To proste układanki, które umożliwią im ćwiczenie precyzji ruchów, a jednocześnie ułatwią poszerzanie wiedzy o świecie. Doskonałym wyborem dla małych dzieci są puzzle wielowarstwowe w pobudzających wyobraźnię kształtach, np. mieszkańców farmy czy środków transportu. Dzięki nim smyk pozna nazwy zwierząt i pojazdów, nauczy się je rozpoznawać. Zabawę urozmaici przyciągający uwagę design układanek.

Duże puzzle do układania dostosowane są do możliwości maluszków i nie stanowią dla nich dużego wyzwania. Dzieci rozwijają wyobraźnię przestrzenną, a pierwsze sukcesy w dopasowywaniu elementów układanki sprawiają im wiele radości. W trakcie zabawy smyk uczy się rozpoznawania kształtów i ćwiczy koncentrację.

Puzzle drewniane dla kilkulatków

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć także dedykowanych nieco starszym dzieciom układanek. To m.in. edukacyjne puzzle z literami lub cyframi, które nie tylko dostarczają rozrywki, ale stanowią też pomoc dydaktyczną, ułatwiając naukę liczenia i alfabetu. Pełen kolorów design sprawia, że kilkulatki chętnie po nie sięgają. Puzzle dziecięce są lekkie, a przy tym trwałe. Ich powierzchnia została pokryta nietoksycznymi farbami, co czyni je bezpiecznymi dla małych użytkowników.

Podczas zabawy maluch uczy się rozpoznawać litery i cyfry, a także doskonali pewność chwytu oraz koordynację wzrokowo-ruchową. To znakomity trening dla cierpliwości oraz dziecięcej spostrzegawczości. Puzzle drewniane uczą smyki samodzielnego rozwiązywania problemów i logicznego myślenia. Stanowią także atrakcyjny sposób na spędzanie czasu z rodzicami.

Układanki drewniane ekologiczne dla dzieci

Wykonane z drewna układanki stanowią przyjazny dla środowiska wybór. To atrakcyjna alternatywa dla tekturowych modeli, które nie dorównują drewnianym trwałością. Polecamy odporne na uszkodzenia puzzle duże i małe, dostosowane do wielkości rączek Twojej pociechy. W naszym sklepie znajdziesz je w wielu atrakcyjnych wydaniach. Zestawy dla starszych dzieci to m.in. zawierające małe elementy mapy świata lub matematyczne układanki z ułamkami oraz figurami geometrycznymi.

Chcesz uprzyjemnić swojemu dziecku długą podróż? Wyposaż je w puzzle magnetyczne, które sprawią, że czas będzie płynąć szybciej. To źródło rozrywki, a zarazem wiedzy. Układanki ułatwiają bowiem smykom poszerzanie wiedzy z zakresu anatomii ludzkiego ciała, geografii czy matematyki.

Puzzle dla najmłodszych - zestawy Montessori

Dużą popularnością wśród maluchów i ich rodziców cieszą się obecnie zabawki, które zostały opracowane w duchu pedagogiki Montessori, takie jak dostępne w naszym asortymencie układanki. Wyróżnia je prostota, a zarazem wysoka funkcjonalność. Można je wykorzystywać na wiele różnych sposobów, co sprzyja rozwojowi dziecięcej kreatywności i sprawia, że puzzle wzbudzają zainteresowanie smyków przez długi czas.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku rozrywkę, a jednocześnie wspomóc jej rozwój, puzzle drewniane stanowią znakomity wybór na prezent dla Twojej pociechy. Wybierz jeden z dostępnych zestawów i dokonaj zakupu już teraz!

KKS Jakub Sadowski Sp.J Opinie z ekomi-pl.com