Wczytuję dane...

Deskorolki

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Deskorolka dla dziecka to świetna zabawa rozwijająca układ ruchowy i pasje do sportów wyczynowych. O jeździe na deskorolce marzy prawie każde dziecko jednak przyjmuje się, że minimalny wiek to 8. rok życia, aby dziecko jeździło na desce z powodzeniem. Oczywiście, młodszym dzieciom można kupić wersję mini deskorolki, ale należy zadbać o szczególne bezpieczeństwo i mieć na uwadze, że deskorolka nie jest zabawką, lecz sprzętem sportowym. Jaka wobec tego powinna być fiszka deskorolka dla starszego dziecka i nastolatka a jaka dla młodszych dzieci? Dobrze, jeśli jest wykonana z solidnego drewna klonowego i ma warstwę materiału antypoślizgowego, zwiększającego przyczepność butów jak nasze Wooden Deckboard, w której zastosowano poliuretanowe koła zamontowane na aluminiowym trucku, które wraz z łożyskami w najnowszej technologii gwarantują najwyższą wytrzymałości i zwiększają bezpieczeństwo użytkowania.
Dla młodszych dzieci i początkujących użytkowników polecana jest mniejsza deskorolka - Deskorolka Fiszka, która posiada oryginalny kształt i specyficzny plastik, który zapewnia elastyczność - można na niej próbować pierwszych trików. Ponadto zaletą Fiszki jest jej lekkość, pozwalająca na łatwy transport i przenoszenie. Jednak, co najważniejsze nasze 
Deskorolki marki Kidz Motion są wyjątkowo dopracowane pod względem technicznym. Zakupicie je u nas w wielu ciekawych kolorach i designerskich wzorach.

 

KKS Jakub Sadowski Sp.J Opinie z ekomi-pl.com