Wczytuję dane...

Hulajnogi dla dzieci i młodzieży

Odpowiednia dawka ruchu każdego dnia to klucz do dobrego samopoczucia i odporności organizmu. Jazda na hulajnodze to fantastyczny trening ruchowy i angażowanie całego organizmu. W sklepie mamabrum.eu znajdziesz modne hulajnogi dla małych i dużych dzieci oraz młodzieży. Wszystkie w super cenach!

Hulajnoga dla maluszka

Tu zdecydowanie warto postawić na hulajnogę trójkołową. Hulajnoga dla małego dziecka powinna zapewnić mu poczucie stabilności, które będzie przekładać się bezpośrednio na jego bezpieczeństwo. Ciekawym rozwiązaniem są hulajnogi łączące w sobie funkcje jeździka. Dzięki doczepianemu siodełku maluch może odpychać się nogami od podłoża, jednocześnie zapoznając się z funkcjonowaniem mechanizmu kierownicy i sterowania pojazdem. Z takiej hulajnogi może korzystać już roczny brzdąc! W wieku około dwóch lat maluch doskonale poradzi sobie z jazda na klasycznej trójkołowej hulajnodze.

­

Hulajnoga trójkołowa z siedziskiem

­

Hulajnoga trójkołowa

Hulajnoga dla starszaka

Starsze dziecko może korzystać zarówno z hulajnogi trójkołowej, jak i dwukołowej. Te drugie są o wiele bardziej zwrotne i pozwalają osiągać większe prędkości. Należy pamiętać o dostosowaniu wysokości drążka kierowniczego do wzrostu dziecka.

­

hulajnoga trójkołowa

Hulajnogi wyczynowe

Hulajnogi wyczynowe są dedykowana fanom freestyle’u. Jeśli Twoje dziecko lubi ekstremalną zabawę i chce się wyróżnić na tle rówieśników już dzisiaj zaopatrz się w wytrzymałą hulajnogę wyczynową typu Stunt.

Modele wyczynowe charakteryzują się niewielkimi kółkami (ich średnica wynosi od 100 do 120 mm), małą kierownicę oraz są lżejsze od hulajnóg klasycznych.

­

Hulajnoga wyczynowa stunt

Hulajnogi miejskie

Ten typ hulajnóg przeznaczony jest do codziennej jazdy rekreacyjnej. Są one stosunkowo szybkie, zwinne, idealne do przemieszczania się po mieście. Wyposażone są w większe kółka zapewniające odpowiednią prędkość. Zazwyczaj posiadają też amortyzatory, które znacząco zwiększają komfort jazdy.

­

Hulajnoga dwukołowa miejska

­

Udanej jazdy! :)